Onze sponsors

  
  

In de zomer van 2015 is Youri Kalisvaart met de HVA mee geweest naar Kenia voor een sportontwikkelingsproject. Bij dit project werkten ALO en SM&O leerlingen samen om een community house te realiseren in buitenwijk van Eldoret voor de A-Step. Als ALO-student heeft hij zich toen het gehele jaar bezig gehouden met het verzamelen van sportkleding en had zijn oude club VV IJmuiden daartoe ook benaderd. Via Jack Zwart heeft hij 100 oude shirts gekregen die hij mee kon nemen om daar uit te delen.

A-STEP is een organisatie uit Eldoret, Kenia, dat sport als middel gebruikt om kinderen met problemen van de straat te halen en zo hun problemen te bespreken. Zij worden internationaal gesteund door ISA. Het gaat hierbij om jongeren die veel hebben meegemaakt in hun leven. Voetbal is een belangrijke schakel binnen deze organisatie. Het hoofd van de organisatie, Timonty Lusala, verdeelt de spullen als de kinderen het verdienen en gebruikt ze voor toernooien binnen de organisatie. Toen Youri er was waren de spullen van voorgaande jaren ook nog niet allemaal verdeeld, dus het kan nog wel even duren voordat echt alle VV IJmuiden shirts zijn vergeven.

Sponsorkliks
Weerbericht