• IJmuiden vv. 1 ZA vrijdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blanken, StephanOverige stafTeammanager
    Groot, Lesley deTechnische staf
    Linden, Wesley van derTechnische staf
    Mocci, RaimondoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 21:05IJmuiden vv. 1 - HZV/Het Vennewater 3Polderhuis het
    8 feb. 22:00VSV 2 - IJmuiden vv. 1Polderhuis het
    11 feb. 20:30Zien De 1 - IJmuiden vv. 1Zien de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 jan.IJmuiden vv. 1 - Zien De 16 - 3
    18 jan.AZV (Akersloot) 2 - IJmuiden vv. 17 - 5
  • Poulestanden IJmuiden vv. 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Demi Sport 2161330104436142
    2HZV/Het Vennewater 3171232100544639
    3AZV (Akersloot) 21775587771026
    4Alkmaarsche Boys 2157357469524
    5IJmuiden vv. 11673688672124
    6Zien De 1165475668-1219
    7FCB'72/Isolatie Combinatie 2146086792-2518
    8Limmen 3175398299-1718
    9VSV 21632114895-4711
    10VSV 31410135698-423
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blanken, StephanTeamspeler
    Dos Santos Passos, CarlosTeamspeler
    Finch, WileyTeamspeler
    Mocci, RaimondoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.