• IJmuiden vv. 3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Meijvogel, Stefan ConstantOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:30Terrasvogels 3 - IJmuiden vv. 3Sportpark De Elta
    3 okt. 12:00IJmuiden vv. 3 - Velsen Rkvv 2Sportpark Schoonenberg
    10 okt. 15:15Foresters (de) 4 - IJmuiden vv. 3Sportpark Het Vennewater
    24 okt. 12:00IJmuiden vv. 3 - Jong Hercules 3Sportpark Schoonenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.IJmuiden vv. 3 - ODIN 59 53 - 1
  • Poulestanden IJmuiden vv. 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jong Hercules 311007163
    2Beverwijk 211006243
    3Terrasvogels 311004043
    4IJmuiden vv. 311003123
    5DEM (RKVV) 410104401
    6Foresters (de) 410104401
    7EDO hfc 210101101
    8Onze Gezellen 210101101
    9ODIN 59 5100113-20
    10Haarlem-Kennemerland f.c. 2100126-40
    11Wijk aan Zee 2100104-40
    12Velsen Rkvv 2100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Amersfoort, RickTeamspeler
    Hulsbergen, RubenTeamspeler
    Kil, DennisTeamspeler
    Lieshout, Maurice vanTeamspeler
    Meijvogel, Stefan ConstantTeamspeler
    Menger, MerlijnTeamspeler
    Pel, MichaelTeamspeler
    Post, MitchelTeamspeler
    Tajes, DiegoTeamspeler
    Vuuren, Hugo vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.