• IJmuiden vv. 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Windhorst, JohnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 15:40Badhoevedorp sc. 45+2 - IJmuiden vv. 45+1Sportpark Schuilhoeve
    28 nov. 14:30IJmuiden vv. 45+1 - FC Aalsmeer 45+1Sportpark Schoonenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.IJmuiden vv. 45+1 - SCW 45+1
  • Poulestanden IJmuiden vv. 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Zwanenburg 45+14400159612
    2RCH 45+143101761110
    3RODA '23 Rksv 45+13300207139
    4SCW 45+14202151146
    5IJmuiden vv. 45+14202131216
    6Koninklijke HFC 45+14202915-66
    7BSM sv 45+141211415-15
    8Haarlem-Kennemerland f.c. 45+141121013-34
    9Pancratius Rksv 45+13102510-53
    10Koninklijke HFC 45+24103717-103
    11Badhoevedorp sc. 45+24013812-41
    12FC Aalsmeer 45+14013713-61
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, BenTeamspelerAanvaller
    Biskanter, JohanTeamspelerAanvaller
    Bonnet, JeroenTeamspelerVerdediger
    Evert, John vanTeamspelerAanvaller
    Nagel, RobertTeamspeler
    Neut, Marcel van derTeamspeler
    Padmos, EricTeamspeler
    Plas, Arnoud van derTeamspeler
    Postma, TonTeamspeler
    Rixel, G. vanTeamspeler
    Sloot, AlfredTeamspeler
    Smithuis, Dave PatrickTeamspeler
    Spierenburg, MichelTeamspeler
    Vis, HenkTeamspeler
    Visserman, BarendTeamspeler
    Wiegman, MarcoTeamspeler
    Windhorst, JohnTeamspelerVerdediger
    Zelm, Carlo vanTeamspeler
    Zwet Slotemaker, Erik v.d.Teamspeler

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.