• IJmuiden vv. 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Windhorst, JohnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 14:30IJmuiden vv. 45+1 - De Wherevogels 45+1Sportpark Schoonenberg
    30 okt. 14:30AGB 45+1 - IJmuiden vv. 45+1Sportpark Ookmeer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.IJmuiden vv. 45+1 - Parkstad SV 45+12 - 4
    16 okt.Pancratius Rksv 45+1 - IJmuiden vv. 45+12 - 6
  • Poulestanden IJmuiden vv. 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Parkstad SV 45+144001661012
    2Badhoevedorp sc. 45+22200131126
    3Parkstad SV 45+2220010466
    4Bloemendaal 45+2320110826
    5Pancratius Rksv 45+132017706
    6IJmuiden vv. 45+14202161516
    7vv Zwanenburg 45+121018353
    8De Wherevogels 45+131027613
    9Koninklijke HFC 45+241031321-83
    10AGB 45+1100113-20
    11Haarlem-Kennemerland f.c. 45+13003415-110
    12Olympia Haarlem 45+13003319-160

    Poulestanden IJmuiden vv. 45+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit (W) 45+1330010199
    2IJmuiden vv. 45+132017526
    3Bloemendaal 45+1310278-13
    4Overbos sv. 45+13003010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, BenTeamspelerAanvaller
    Biskanter, JohanTeamspelerAanvaller
    Bonnet, JeroenTeamspelerVerdediger
    Evert, John vanTeamspelerAanvaller
    Kuijper, RonaldTeamspeler
    Nagel, RobertTeamspeler
    Neut, Marcel van derTeamspeler
    Padmos, EricTeamspeler
    Plas, Arnoud van derTeamspeler
    Postma, TonTeamspeler
    Rixel, G. vanTeamspeler
    Sloot, AlfredTeamspeler
    Smithuis, Dave PatrickTeamspeler
    Spierenburg, MichelTeamspeler
    Uniken, JohanTeamspeler
    Vis, HenkTeamspeler
    Visserman, BarendTeamspeler
    Wiegman, MarcoTeamspeler
    Windhorst, JohnTeamspelerVerdediger
    Zelm, Carlo vanTeamspeler
    Zwet Slotemaker, Erik v.d.Teamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.