• IJmuiden vv. 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • IJmuiden vv. 45+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Windhorst, JohnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 13:00Badhoevedorp sc. 45+2 - IJmuiden vv. 45+1Sportpark Schuilhoeve
    5 feb. 15:00IJmuiden vv. 45+1 - Parkstad SV 45+2Sportpark Schoonenberg
    12 feb. 14:30Parkstad SV 45+1 - IJmuiden vv. 45+1Sportpark De Eendracht
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden IJmuiden vv. 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Zwanenburg 45+1870161134821
    2Parkstad SV 45+176102691719
    3Parkstad SV 45+2961240241619
    4Badhoevedorp sc. 45+2750233171615
    5IJmuiden vv. 45+1850333201315
    6De Wherevogels 45+194143124713
    7Pancratius Rksv 45+194052734-712
    8AGB 45+173131624-810
    9Haarlem-Kennemerland f.c. 45+193151433-1910
    10Bloemendaal 45+2102172036-167
    11Koninklijke HFC 45+292071846-286
    12Olympia Haarlem 45+18008746-390

    Poulestanden IJmuiden vv. 45+1 (B1800 Veteranen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit (W) 45+1330010199
    2IJmuiden vv. 45+132017526
    3Bloemendaal 45+1310278-13
    4Overbos sv. 45+13003010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, BenTeamspelerAanvaller
    Biskanter, JohanTeamspelerAanvaller
    Bonnet, JeroenTeamspelerVerdediger
    Evert, John vanTeamspelerAanvaller
    Kuijper, RonaldTeamspeler
    Nagel, RobertTeamspeler
    Neut, Marcel van derTeamspeler
    Padmos, EricTeamspeler
    Plas, Arnoud van derTeamspeler
    Postma, TonTeamspeler
    Rixel, G. vanTeamspeler
    Sloot, AlfredTeamspeler
    Smithuis, Dave PatrickTeamspeler
    Spierenburg, MichelTeamspeler
    Vis, HenkTeamspeler
    Visserman, BarendTeamspeler
    Wiegman, MarcoTeamspeler
    Windhorst, JohnTeamspelerVerdediger
    Zelm, Carlo vanTeamspeler
    Zwet Slotemaker, Erik v.d.Teamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.