• IJmuiden vv. 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Windhorst, JohnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 14:30IJmuiden vv. 45+1 - vv Zwanenburg 45+1Sportpark Schoonenberg
    10 okt. 13:30Koninklijke HFC 45+1 - IJmuiden vv. 45+1Sportpark Koninklijke HFC
    24 okt. 14:30IJmuiden vv. 45+1 - SCW 45+1Sportpark Schoonenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.IJmuiden vv. 45+1 - RODA '23 Rksv 45+11 - 4
    26 sep.Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1 - IJmuiden vv. 45+13 - 7
  • Poulestanden IJmuiden vv. 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '23 Rksv 45+1220012576
    2RCH 45+122008266
    3vv Zwanenburg 45+122008536
    4Koninklijke HFC 45+122007526
    5IJmuiden vv. 45+121018713
    6Pancratius Rksv 45+121014403
    7BSM sv 45+12101910-13
    8Koninklijke HFC 45+2210146-23
    9FC Aalsmeer 45+1200247-30
    10Badhoevedorp sc. 45+2200236-30
    11Haarlem-Kennemerland f.c. 45+12002510-50
    12SCW 45+12002510-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, BenTeamspelerAanvaller
    Biskanter, JohanTeamspelerAanvaller
    Bonnet, JeroenTeamspelerVerdediger
    Evert, John vanTeamspelerAanvaller
    Nagel, RobertTeamspeler
    Neut, Marcel van derTeamspeler
    Padmos, EricTeamspeler
    Postma, TonTeamspeler
    Rixel, G. vanTeamspeler
    Smithuis, Dave PatrickTeamspeler
    Spierenburg, MichelTeamspeler
    Vis, HenkTeamspeler
    Visserman, BarendTeamspeler
    Wiegman, MarcoTeamspeler
    Windhorst, JohnTeamspelerVerdediger
    Zelm, Carlo vanTeamspeler
    Zwet Slotemaker, Erik v.d.Teamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.