• IJmuiden vv. 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Windhorst, JohnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 12:00Parkstad SV 45+2 - IJmuiden vv. 45+1Sportpark De Eendracht
    2 feb. 14:30IJmuiden vv. 45+1 - Kadoelen sv. 45+1Sportpark "Schoonenberg" - IJmuiden
    9 feb. 12:30TOG 45+1 - IJmuiden vv. 45+1Sportpark Middenmeer
    16 feb. 14:30Altius 45+1 - IJmuiden vv. 45+1Sportpark Berestein
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden IJmuiden vv. 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kadoelen sv. 45+11091053173628
    2vv Zwanenburg 45+1981036122425
    3IJmuiden vv. 45+1960338211718
    4FC Amsterdam 45+1105232521417
    5Altius 45+195133022816
    6RKAVIC 45+194052936-712
    7GeuzenMiddenmeer 45+182151435-217
    8Koninklijke HFC 45+382062530-56
    9IVV 45+192072230-86
    10Parkstad SV 45+251041430-163
    11TOG 45+1101092153-323
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, BenTeamspelerAanvaller
    Brederveld, KeesTeamspelerDoelverdediger
    Nagel, RobertTeamspeler
    Neut, Marcel van derTeamspeler
    Padmos, EricTeamspeler
    Postma, TonTeamspeler
    Ruig, Vincent deTeamspeler
    Spierenburg, MichelTeamspeler
    Vis, HenkTeamspeler
    Wiegman, MarcoTeamspeler
    Windhorst, JohnTeamspelerVerdediger
    Zelm, Carlo vanTeamspeler
    Zwart, JackTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.