• IJmuiden vv. 45+1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Windhorst, JohnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 14:30IJmuiden vv. 45+1 - vv Zwanenburg 45+1Sportpark "Schoonenberg" - IJmuiden
    8 dec. 14:30RKAVIC 45+1 - IJmuiden vv. 45+1Sportpark Escapade
    15 dec. 14:30IJmuiden vv. 45+1 - Parkstad SV 45+2Sportpark "Schoonenberg" - IJmuiden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.IJmuiden vv. 45+1 - Koninklijke HFC 45+35 - 1
  • Poulestanden IJmuiden vv. 45+1 (0297 Mannen 45+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kadoelen sv. 45+1871035152022
    2vv Zwanenburg 45+154101981113
    3FC Amsterdam 45+174122215713
    4IJmuiden vv. 45+164022214812
    5RKAVIC 45+15302221759
    6Altius 45+152031719-26
    7Koninklijke HFC 45+36204242316
    8GeuzenMiddenmeer 45+161141030-204
    9IVV 45+161051223-113
    10TOG 45+171061430-163
    11Parkstad SV 45+2100103-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, BenTeamspelerAanvaller
    Brederveld, KeesTeamspelerDoelverdediger
    Dunselman, JulesTeamspelerVerdediger
    Nagel, RobertTeamspeler
    Neut, Marcel van derTeamspeler
    Padmos, EricTeamspeler
    Postma, TonTeamspeler
    Ruig, Vincent deTeamspeler
    Spierenburg, MichelTeamspeler
    Vis, HenkTeamspeler
    Wiegman, MarcoTeamspeler
    Windhorst, JohnTeamspelerVerdediger
    Zelm, Carlo vanTeamspeler
    Zwart, JackTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.