• IJmuiden vv. VE1 ZA maandag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden IJmuiden vv. VE1 (1291 Veteranen Zaal)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVS/De Stal VE12623121907511570
    2Os Lusitanos VE126230325111213969
    3Zandvoort s.v. VE22617181861513552
    4EDO hfc VE12616371481321651
    5IJmuiden vv. VE126140121331191442
    6Argon VE12613310122123-142
    7IJmuiden vv. VE22610511118136-1835
    8Beijneshal Sport Combinatie Haarlem VE12610511120139-1935
    9Sekura VE1268513117152-3529
    10Beijneshal Sport Combinatie Haarlem VE3267514108128-2026
    11VSV VE1266416100151-5122
    12Sand '84 't VE1265516126169-4320
    13RKAVIC VE126611999153-5419
    14Zandvoort Noord zvv. VE1265021122200-7815
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Jumelet, RobertTeamspeler
    Koffeman, KeesTeamspeler
    Kurpershoek, TheoTeamspeler
    Moreels, JeroenTeamspeler
    Wilshaus, Jeffrey MatheusTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.