•  

    Allen,

    Hierbij de indeling van de bovenbouw.

    Even als aanvulling op de leeftijdsgroepen JO13, JO14 en JO17.

    Per leeftijdsgroep bepaald de hoofdtrainer welke spelers er in het eerste en in het tweede team komen.

    Dit zal na de voorbereidingsperiode worden bepaald.

    Op deze manier krijgen alle spelers een kans om in het eerste team te komen.

     

    Bij de JO17 is er op voorhand door de trainer wel een voorselectie gemaakt.

    Daar bestaat de JO17-1 nu uit 20 spelers, hiervan zullen er nog 6 gaan spelen in de JO17-2.

     

    Voor vragen en opmerkingen 06-51210142 .

     

    JO13 selectie:

    1 Tibbe Beek
    2 Thomas Boer
    3 Zakaria Boutalek
    4 Arun Ruben Breider
    5 Moussa Dolleh
    6 Seyman Gargili
    7 Kuba Gwizdz
    8 Naud Heijningen
    9 Jayden Huffel
    10 Pascal Jong
    11 Tygo Kloos
    12 Kenji Koene
    13 Karim Kroon
    14 Jaimy Maas
    15 Yannick Malherbe
    16 Jim Meijer
    17 Troy Menger
    18 Lucas Mik
    19 Cees Nijman
    20 Cor Paay
    21 Keyano Pronk
    22 Ryan Son
    23 Jonas Stegemeijer
    24 Randy Tiets
    25 Donovan Tuinstra
    26 Rashad Verhoogt
    27 Dean Waard
    28 Jesper Weber
    29 Niels Wiegman
    30 Jessey Zitman

    Trainers: Jim Adema & Yassir Bouhamou

     

     

    JO14 selectie:

    1 Fabio Banning
    2 Wissam Bouhamou
    3 Marco Chia
    4 Bartek Cielieski
    5 Desley Duijn
    6 Ali El Makhour
    7 Tycho Engels
    8 Patryk Gerasymiuk
    9 Sam Hart
    10 Devin Heinemeijer
    11 Milan Heinemeijer
    12 Sem Heul
    13 Pahri IJlstra
    14 Tom Koster
    15 Loyd Lijnbach
    16 Ryan Mol
    17 Senna Moreels
    18 Sep Ritskes
    19 Rick Roest
    20 Luuk Rooijen
    21 Jeroen Rook
    22 Tom Roossien
    23 Sven Sluimer
    24 Myroh Sprengers
    25 Jesse Stam
    26 Mika Steenmeijer
    27 Tinus Stellingsma
    28 Max Stenis
    29 Hidde Strating
    30 Steijn Uijl
    31 Luuk Vaart
    32 Daan Verhoef
    33 Mark Virtmann
    34 Ruben Wolterman
    35 Semuel Zelm

     

    Trainers: Mike Kries & Stijn van de Maten

     

     

    JO15-1:

    1 Lesley Bezemer
    2 Senna Eefting
    3 Jasin Enayatizaman
    4 Christian Geus
    5 Fabrizio Haas
    6 Jelle Haeser
    7 Jort Heij
    8 Nathanaël Kaptein
    9 Levi Kiewiet
    10 Jonah Klepper
    11 Marco Klinge
    12 Bram Krol
    13 Danylio Pronk
    14 Sep Turkesteen
    15 Viggo Verschoor
    16 Cas Vonk
    17 Nick Windt
    18 Nick Woude

    Trainers: Melvin Droge & Edwin Eefting

     

     

     

    JO16-1

    1 Milan Beurs
    2 Wessel Fonck
    3 Tijs Haan
    4 Kelvin Haasnoot
    5 Minck Janmaat
    6 Kaya Joosten
    7 Levi Lemm
    8 Mick Linde
    9 Levy Nugter
    10 Mike Smit
    11 Luke Stegemeijer
    12 Ewan Vendel
    13 Luuk Weber
    14 Sem Wijker

     

    Trainers: Larssen de Haan & Jesse Eefting

     

     

     

    JO17 selectie:

    1 Dean Adang
    2 Bamidele Alade
    3 Shane Boogaard
    4 Nigel Daane
    5 Abraham Dolleh
    6 Monir Driouech
    7 Koen Hoeve
    8 Julian Jansen
    9 Nigel Jong
    10 Jasper Jong
    11 Desley Kremer
    12 Danny Loerakker
    13 Mick Pieterman
    14 Jordy Plug
    15 Luc Rutten
    16 Josue Sekiza
    17 Tony Ulehake
    18 Christiaan Vries
    19 Arben Westmaas
    20 Burak Yuksel

     

    JO17-2

    1 Tim Kolk
    2 Bram Koopman
    3 Vincent Krooder
    4 Geoffrey Lemoine
    5 Damian Tuinstra
    6 Danny Wijker
    7 Jeroen Zuijderduijn

     

    Trainers: Danny de Vendt & Fred Daane