• Afgelopen week zijn na een lange voorbereiding 14 van onze jongens onderbouw trainers met de KNVB trainers cursus gestart. Door de maximale hoeveelheid aanmeldingen allen van onze club heeft de KNVB besloten deze bij ons te houden. Een unieke situatie waarmee we mooie stappen maken binnen onze jeugdopleiding.
    De trainers zullen de aankomende maanden druk zijn met theorie ,praktijk en huiswerkopdrachten waarna ze eind mei examen afleggen en hopelijk slagen.
    Wij wensen namens VV IJmuiden onze trainers Johan Veldman,Marcel van Son,Maikel van Borkulo,Paul van de Vlugt, Maurits Verhoogd, Marcel Gruijters,Martin Sweijen,Nick Visser,Jamal Driouech,Jürgen Ferget, Barry Schaap,Dave Quakkelaar,Wouter Wesseling,Ed Hennequin en onze jeugdcoördinator die de gehele cursus als praktijk begeleider functioneert en hun ondersteunt heel veel succes!

    Automatische concepten 14