• Programma Senioren

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    IJmuiden vv. 35+1DEM (RKVV) 35+125 sep.20:00
    FC Uitgeest 35+4IJmuiden vv. 35+125 sep.20:30
    IJmuiden vv. 35+1DSS 35+225 sep.21:00
    Germaan/De Eland asv VR30+1IJmuiden vv. VR30+225 sep.21:00
    IJmuiden vv. VR30+2Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+125 sep.21:30
    Velsen Rkvv 35+2IJmuiden vv. 35+125 sep.22:00
    Onze Gezellen JO11-3IJmuiden vv. JO11-226 sep.08:30
    Jong Hercules JO8-1IJmuiden vv. JO8-226 sep.08:30
    IJmuiden vv. JO11-3Onze Gezellen JO11-426 sep.09:00
    IJmuiden vv. JO9-4DEM (RKVV) JO9-626 sep.09:00
    IJmuiden vv. JO9-2BSM sv JO9-226 sep.09:00
    IJmuiden vv. MO11-1Olympia Haarlem MO11-126 sep.09:00
    IJmuiden vv. MO13-1Overbos sv. MO13-226 sep.09:00
    DSOV JO12-1IJmuiden vv. JO12-126 sep.09:00
    Terrasvogels JO10-1IJmuiden vv. JO10-226 sep.09:30
    DSS JO9-5IJmuiden vv. JO9-326 sep.09:30
    EVC JO13-1IJmuiden vv. JO13-126 sep.09:30
    Koninklijke HFC JO8-5IJmuiden vv. JO8-126 sep.09:35
    IJmuiden vv. JO17-1Sporting Krommenie JO17-226 sep.10:00
    IJmuiden vv. JO14-1DSOV JO14-126 sep.10:00
    Meervogels 31 JO13-2IJmuiden vv. JO13-226 sep.10:15
    IJmuiden vv. JO12-2ODIN 59 JO12-426 sep.10:30
    IJmuiden vv. JO10-1ODIN 59 JO10-426 sep.10:30
    IJmuiden vv. JO9-1Geel Wit '20 sv. JO9-126 sep.10:30
    IJmuiden vv. MO15-1Vrone MO15-126 sep.10:30
    Velsen Rkvv JO11-1IJmuiden vv. JO11-126 sep.10:30
    ADO '20 MO15-1IJmuiden vv. MO15-226 sep.11:00
    IJmuiden vv. 2ODIN 59 326 sep.12:00
    IJmuiden vv. JO15-1Geinburgia sv. JO15-126 sep.12:00
    IJmuiden vv. 7VVH/Velserbroek 226 sep.12:00
    IJmuiden vv. MO17-1Velsen Rkvv MO17-126 sep.12:00
    Terrasvogels 3IJmuiden vv. 326 sep.12:30
    Haarlem-Kennemerland f.c. 3IJmuiden vv. 426 sep.13:00
    Alliance '22 sv. MO11-3IJmuiden vv. MO11-226 sep.13:30
    Bloemendaal JO19-2IJmuiden vv. JO19-126 sep.14:00
    IJmuiden vv. 5Jong Hercules 726 sep.14:30
    IJmuiden vv. 6BOL 426 sep.14:30
    IJmuiden vv. JO19-2Limmen JO19-226 sep.14:30
    Haarlem-Kennemerland f.c. 45+1IJmuiden vv. 45+126 sep.14:30
    Vitesse 22 JO16-2IJmuiden vv. JO16-126 sep.14:30
    DSS JO15-1IJmuiden vv. JO15-226 sep.17:00
    DEM (RKVV) VR1IJmuiden vv. VR126 sep.17:00
    IJmuiden vv. VE4IJmuiden vv. VE128 sep.19:15
    IJmuiden vv. VE2APGS VE128 sep.20:10
    Zaalvoetbal Onze Gezellen 11IJmuiden vv. 228 sep.21:05
    Zaalvoetbal Onze Gezellen VE1IJmuiden vv. VE329 sep.21:05
    IJmuiden JO11-1VSV JO11-130 sep.18:30
    IJmuiden vv. 1SZV de Toerist 12 okt.19:15
    ADO '20 VR30+3IJmuiden vv. VR30+12 okt.20:00
    Bloemendaal JO9-2IJmuiden vv. JO9-23 okt.08:30
    Haarlem-Kennemerland f.c. MO11-1IJmuiden vv. MO11-23 okt.08:30
    IJmuiden vv. JO8-1Bloemendaal JO8-33 okt.09:00
    IJmuiden vv. JO11-1DSS JO11-23 okt.09:00
    IJmuiden vv. JO11-2ADO '20 JO11-33 okt.09:00
    IJmuiden vv. JO8-2Vitesse 22 JO8-43 okt.09:00
    IJmuiden vv. JO13-1Assendelft JO13-13 okt.09:00
    IJmuiden vv. JO14-1Hoofddorp s.v. JO14-33 okt.09:00
    Sporting Krommenie JO13-3IJmuiden vv. JO13-23 okt.09:00
    VSV JO11-2IJmuiden vv. JO11-33 okt.09:30
    IJmuiden vv. JO9-1Vitesse 22 JO9-13 okt.10:00
    IJmuiden vv. JO9-3Velsen Rkvv JO9-13 okt.10:00
    Haarlem-Kennemerland f.c. MO13-1IJmuiden vv. MO13-13 okt.10:00
    IJmuiden vv. JO15-2DEM (RKVV) JO15-33 okt.10:25
    IJmuiden vv. JO10-2Stormvogels ijvv JO10-13 okt.10:30
    IJmuiden vv. MO15-2Fortuna Wormerveer sv MO15-13 okt.10:30
    IJmuiden vv. MO11-1DSS MO11-33 okt.10:30
    vv Zwanenburg JO12-1IJmuiden vv. JO12-13 okt.10:30
    DEM (RKVV) JO12-3IJmuiden vv. JO12-23 okt.10:30
    HBC 3IJmuiden vv. 73 okt.11:00
    IJmuiden vv. VR1Onze Gezellen VR13 okt.12:00
    IJmuiden vv. JO16-1Schoten vv. JO16-13 okt.12:00
    IJmuiden vv. 3Velsen Rkvv 23 okt.12:00
    IJmuiden vv. JO19-1ADO '20 JO19-23 okt.12:00
    Velsenoord FC 3IJmuiden vv. 53 okt.12:30
    ADO '20 JO19-3IJmuiden vv. JO19-23 okt.12:45
    Schagen United MO15-2IJmuiden vv. MO15-13 okt.13:00
    Bloemendaal JO17-3IJmuiden vv. JO17-13 okt.13:30
    IJmuiden vv. 45+1vv Zwanenburg 45+13 okt.14:30
    IJmuiden vv. 4Overbos sv. 43 okt.14:30
    Vitesse 22 MO17-1IJmuiden vv. MO17-13 okt.14:30
    Velsenoord FC 4IJmuiden vv. 63 okt.14:30
    ZOB JO15-1IJmuiden vv. JO15-13 okt.14:35
    DEM (RKVV)IJmuiden vv.3 okt.15:00
    DEM (RKVV) 2IJmuiden vv. 23 okt.15:00
    IJmuiden vv. VE1Parkstad SV VE15 okt.19:10
    IJmuiden vv. 2VSV 25 okt.20:05
    TT/Goodnight VE1IJmuiden vv. VE25 okt.20:05
    APGS VE1IJmuiden vv. VE46 okt.20:30
    IJmuiden vv. JO13-1Hercules Zaandam sc JO13-17 okt.19:00
    Velsen Rkvv 35+2IJmuiden vv. 35+19 okt.20:00
    Germaan/De Eland asv VR30+1IJmuiden vv. VR30+29 okt.20:00
    IJmuiden vv. 35+1DEM (RKVV) 35+19 okt.20:30
    DSS VR30+1IJmuiden vv. VR30+29 okt.20:30
    IJmuiden vv. VR30+2Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+19 okt.21:00
    FC Uitgeest 35+4IJmuiden vv. 35+19 okt.21:30
    Sekura VE1IJmuiden vv. VE39 okt.21:55
    IJmuiden vv. 35+1DSS 35+29 okt.22:00
    IJmuiden vv. JO17-1Velsen Rkvv JO17-310 okt.10:00
    IJmuiden vv. JO13-2ODIN 59 JO13-410 okt.10:00
    IJmuiden vv. MO15-1Vitesse 22 MO15-110 okt.10:00