• Team indeling Vrouwen/Meiden

    15 jul 2019
  • Hierbij de teamindeling van de Vrouwen/Meiden

    Door naar VR1:

    1 Isabella Strackx
    2 Isabella Wichmann
    3 Sterre Sluis
    4 Sophie de Heer
    5 Nuraja Aland

     

    MO19-1:

    1 Thekla Muter
    2 Michelle Roest
    3 Tessa Verhoef
    4 Maureen Zwaay
    5 Roxanne Zeeuw
    6 Marissa Jansen
    7 Kelsey Massier
    8 Tirza Bouwmeester
    9 Demi Berg
    10 Rachel Hill
    11 Sofie Zwaay
    12 Merel Haasnoot
    13 Annemijn Oosthoek
    14 Krista Jansen
    15 Tamar van Zelm
    16 Sophie Noorman

    Trainer/Coach: R. Bell

     

    Mo17-1

     

     

    1 Chantal de Ruiter
    2 Brenda de Ruiter
    3 Jip Weers
    4 Nicole Pennix
    5 Rhona Heinemeijer
    6 Nina Kok
    7 Jade Peeters
    8 Sharona Tiets
    9 Chloe Bell
    10 Sharon Zeeuw
    11 Christa Penninx
    12 Christina Remkes
    13 Elena Puyk
    14 Danique Laarman
    15 Jill van der Kammen
    16 Senna Soares Lopes
    17 Mayra Balm
    18 Lotte Dubbelaar
    19 Maud Uijtendaal
    20 Beau Donker

    Trainer/Coach: M. Gunneman en W. de Jong

     

    MO15-1:

    1 Esmee van Hooff
    2 Lisa Koene
    3 Dani van Zelst
    4 Robin Mutsaerts
    5 Amelia Jankowska
    6 Isa Jonkhout
    7 Elisa van Koten
    8 Merel Haver
    9 Marit Dunselman
    10 Dagmar Pel
    11 Noortje van der Peet
    12 Lynn van der Zwet Slotemaker
    13 Mandy Heerden
    14 Noa Annet van Boxtel
    15 Sara van der Meide
    16 Djoeke Hoekstra
    17 Nina Kwaak
    18 Manon van Heems

    Trainer/Coach: E. Haver en W. van der Zwet Slotemaker

     

    MO13-1:

     

    1 Sanne Kaandorp
    2 Marwa Bouhamoa
    3 Bente van Duijn
    4 Nova Jantjes
    5 Jente Schaap
    6 Irene van Zijl
    7 Anouk de Ruig
    8 Maerle van der Plas
    9 Jaidy de Keizer
    10 Maartje Sofie Krab
    11 Danique Bonnet
    12 Nina van RHoon
    13 Oumnai Laassri
    14 Yazz Quist
    15 Danina Martorino
    16 Nikki Adema

    Trainer/Coach: J.Bonnet en V. de Ruig

     

    MO13-2:

    1 Sienna Westerwal
    2 Noa Rook
    3 Mirre Dijksma
    4 Tirza Korf
    5 Jasmijn Pel
    6 Danique Fonteyne
    7 Jinthe Ferket
    8 Emma Koster
    9 Nikki Eliza Eeltink
    10 Chavella Verbaan
    11 Presley de Keizer
    12 Lauren van Dongen
    13 Laine Hoekstra
    14 Lynn Jasperse
    15 Lynn van der Woude
    16 Destiny van Duijn

    Trainer/Coach: J. Ferket en N.Korf

     

    MO11-1:

    1 Kyara Verduin
    2 Fenne Schaap
    3 Damia Setiawati
    4 Babette Koster
    5 Noa Doornspeek
    6 Lizzy Demmers
    7 Lois Jantjes
    8 Lily Pots
    9 Liz het Hart
    10 Sudenaz Sunar

    Trainer/Coach: J. Dulsenman en P.Pots

     

    MO9-1:

    1 Fleur Otte
    2 Evi het Hart
    3 Britt Zuidweg
    4 Nina Kunkeler

    Trainer/Coach: M.Gunneman en V. de Ruig