• Terrasvogels JO11-2 - V.V. IJmuiden JO11-2 (0-7)

  14 sep 2019
 • Een verslag op basis van toegespeelde feiten want ik was er helaas niet zelf bij vandaag. Ik miste dus ook het debuut van het nieuwe teamlid, Aras. Welkom en veel plezier in de JO11-2! Terrasvogels heeft het erg zwaar in de poule maar 'wij' hebben natuurlijk ook nog geen winstpunten behaald. Het was dus afwachten hoe onderling de verhoudingen zouden blijken.

  Mason opende vandaag de score en daarna lukte Jayden dat ook, maar liefst 4 maal op rij! Na rust pikte ook Yaro zijn eerste doelpunt mee door slim spel nadat de tegenkeeper de bal uit zijn handen liet glippen. Jayden schoot met nummer 7 de kers op de taart.

  Het samenspel, de mooie passes, de reddingen....ik moet het jullie helaas onthouden. Goed gespeeld, dat hoorde ik wel.

  7-0 Winst op een prachtige nazomerdag... typisch gevalletje 'je had er bij moeten zijn' 😉. Een mooi begin van het weekend 😀⚽️☀️

  Tekst en fotografie: Dunja van Banning