• Na een zoektocht van enkele weken en vele gesprekken is het VV. IJmuiden een genoegen de nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 2019/2020 bekend te mogen maken. Tom Jacob is geen onbekende naam in de regio en komt van 2e klasser Schoten waar hij zowel als voetballer en als coach werkzaam is geweest.

    VV IJmuiden ziet in Tom Jacob de ideale opvolger van de naar ODIN’59 vertrekkende Anthony Correia. Beide trainers zijn jong voor het vak en vol ambitie. Waar Anthony de selectie de afgelopen 3 jaar prima op een hoger niveau heeft weten te brengen hopen we dat Tom deze lijn kan voortzetten. De keuze voor Tom is niet over 1 nacht ijs gegaan, maar wij denken wel dat hij de ideale opvolger zal zijn.

    We wensen Anthony een succesvol vervolg van zijn carrière toe en Tom een succesvolle en plezierige tijd bij onze vereniging.

    Bestuur VV IJmuiden.