• V.V.IJmuiden JO11-2 - DSS JO11-6 (6-6)

  30 nov 2019
 • Na twee afgelaste trainingen (de weergoden speelden vol overgave 'Herfstje' deze week) was het vandaag alweer tijd voor de laatste poulewedstrijd voor de winterstop. DSS zou op papier een gelijkwaardige tegenstander moeten zijn maar dat zegt niet altijd wat...
  Het werd een wedstrijd die zich niet liet voorspellen. Doelpuntrijk! IJmuiden opende de score via Jayden A maar kwam daarna via een gelijkmaker en een tweede tegentreffer op achterstand. Yaro trok de stand weer recht, 2-2. Daarna wist DSS weer de leiding te nemen en bouwde die voorsprong op naar 2-4 alvorens Stijn de aansluiting weer wist te vinden met zijn treffer. Daarna trokken Jayden A en Quint de lijn door naar een kleine voorsprong, 5-4. Ook die werd weer gelijk getrokken. Daarna zette Mason het team opnieuw op voorsprong met 6-5. Dit punt werd gevierd als was het de winst.... Helaas voor ons wist DSS toch de gelijkmaker nog te scoren door een vrije zone in onze verdediging te benutten. Toen voelde het ineens als verliezen.....
  De stand deed recht aan de wedstrijd begreep ik van de fans die (in tegenstelling tot deze journaliste) de wedstrijd in z'n geheel hadden gezien. Hopelijk kan er komende week weer getraind worden. Het borrelt en bruist af en toe....maar er is nog geen constante in het spelbeeld.
  Tot slot een 'Dank je wel' aan gelegenheids-scheids Ed Geels. Top gefloten .
  Fijn weekend!

  Tekst en fotografie: Dunja van Banning