• V.V. IJmuiden JO14-1 - S.V. Hoofddorp JO14-4 (4-1)

  8 sep 2019
 • Op het hoofdveld, onder toezicht van de nieuwe camera's waarmee het amateurvoetbal voortaan online gevolgd kan worden, trad de JO14-proefselectie aan tegen Hoofddorp. Coach Stijn en trainer Mike waren er beide om te beoordelen hoe het team presteerde. IJmuiden was vrijwel de hele wedstrijd beter in staat druk te zetten op de tegenstander maar niet direct slagvaardig in de afronding. Duidelijk was dat de buitenspelpositie veelvuldig bereikt werd, soms door een vlotte vlag maar vaak ook door eigen onoplettendheid. Toch wist men elkaar redelijk goed te vinden in de opbouw. Knap nu er nog geen sprake is van een vaste rolverdeling. De mannen hadden er duidelijk weer veel plezier in om competitief bezig te zijn. Na een aantal mislukte kansen voor het doel kwam doelpunt nr 1 via een breed gespeelde assist van Sem in de voeten van Fabio, die de bal prachtig langs de keeper in de hoek schoot. De 1-0 was tevens de ruststand.

  V.V. IJmuiden JO14-1 - S.V. Hoofddorp JO14-4 (4-1)

  De tweede helft ging op en neer. Tom wist doelpunt nr 2 af te dwingen door scherp te reageren voor het doel. Hoofddorp kwam iets terug door een mazzelpunt. Een cadeautje van IJmuiden bij het uitverdedigen... ongelukkig momentje, meer niet. IJmuiden ging verder met de missie en na een goede voorzet van Jesse kon Sep scoren, 3-1. Buitenspel bleef een dingetje maar ondanks dat vond IJmuiden via Jesse toch nogmaals het net. Eindstand 4-1. Daarmee doet de JO14 goede zaken in het bekertoernooi!!

  Tekst: Dunja van Banning
  Fotografie: Dunja van Banning en VoetbalTV