• Allen,

    Hierbij de voorlopige teamindelingen voor het nieuwe seizoen.

    Mochten er kinderen eventueel nog willen stoppen geef het op voor eind juni.

    Mochten er vragen/opmerkingen zijn over de indelingen kan u hierover Mike Finch (coordinator onderbouw) benaderen.

    Zijn emailadres staat in de cc.

    JO8-1     1e klasse

    Trainers Dave Quakkelaar en Barry Schaap

    Mohamed Drissi
    Sem Quakkelaar
    Finz Krab
    Revi Schaap
    Julian Czerwik
    Donny Keijzer
    Lorenzo Duijn
    Pepijn Broere
    Sepp Visser

    JO8-2     2e klasse

    Trainers Jamal Berkani, Arnoud van de Plas en Bas Maasland

    Sammy Driouech
    Zaid El Aichi
    Finn Odijk
    Dani van den Boogaard
    Mick Dekker
    Thieme Drijver
    Joey Maasland
    Mees van de Plas
    Kick van de Plas

     

    JO8-3     4e klasse

     

    Trainers Ed Doorn en ?

     

    Shane Gruijters
    Thijs Koene
    Pim Sweijen
    Theo Bosch
    Jack de Winter
    Levi Dijksma
    Messi Che Bouma
    Jovani Doorn
    Bouwe Doorn

     

    JO9-1     1e klasse     

     

    Trainer Danny Cafe

     

    Siouar Ait Bouazza
    Daan Zijl
    Donovan Duijn
    Ryan Hoogeland
    Nick Arisz
    Tygo Cafe
    Isa Altintas
    Tygo Sluimer
    Igor Czerniawski

    JO9-2       2e klasse   

     

    Trainer John de Smit

     

    Mick Wichen
    Thomas Wesseling
    Finn Slings
    Hugo Zwanenburg
    Bryan Ingen
    Djylano Visser
    Stijn Borst
    Quin Schoemaker
    Bram Willem Maat

     

    JO9-3     4e klasse

     

    Trainer Maurits Verhoogt

     

    Jason Schong
    Lucas Raspoort
    Demelcio Verbaan
    Rafi Verhoogt
    Jason Blanken
    Tymon Zalewski
    Fabian Wierbicki
    Levi van Lienen
    Olaf Koning

     

    JO10-1     1e klasse

    Trainer Danny Loerakker 

    Jayday Buis
    Willem Krab
    Djanillo van der Lugt
    Bas Meijer
    Finn de Veer
    Jasper Wiegman
    Yens Krab

     

    JO10-2      1e klasse

    Trainers Jurgen Ferket, Paul de Vlugt en Johan Biskanter

     

    Rowin Ferket
    Rens Houkes
    Liam Jansen
    Noud Strating
    Joona de Vlugt
    Owen Holierhoek
    Casper van der Bent
    Noah Biskanter

     

    JO10-3       3e klasse

    Trainers Johan Veldman + Marcel van Son

    Naim El Aichi
    Tijmen van Leeuwen
    Tim van Loenen
    Sem Muller
    Bradley Rademakers
    Jaeden van Son
    Dion Veldman
    Mark Westerwal
    Bowie Bos

     

    JO10-4       4e klasse

    Trainers Daan Freese + Mitchel Wilderom?

    Ajay Braam
    Sepp Rutten
    Luuk van der Leden
    Mees van Schooten
    Kay Klobedanz
    Jayden van Hattum
    Bjorn Sao
    Conor Vendel
    Michael Koffeman
    Sem Visser

     

    JO11-1        1e klasse

     

    Trainers Jeffrey Schaap en Nick Visser

     

    Daan de Vries
    Viggo Houkes
    Fabien Thijssens
    Mats Schaap
    Nick de Vries
    Yakub Wasiuta
    Aitbouazza Wassim
    Thom van Zijl
    Mees Visser
    Robby Maas
    Thijs Cruijsheer

    JO11-2         3e klasse

    Trainer Klaas Dekker

     

    Enzo van Banning
    Sander Biere
    Jayden Hennequin
    Quint de Vlieger
    Armin Enayatizaman
    Jesse Sluimer
    Stijn Jansen
    Yaro Hoogeveen
    Kasjan Jankonski
    Mason Geels

    Jazz                                 Koster

    JO12-1          Hoofdklasse

     

    Trainer Mike Finch

     

    Mika van den Boogaard
    Mike Schneider
    Narek Abedjan
    Matthijs van der Bent
    Dainilo van den Giezen
    Sonny van Halderen
    Roan Menger
    Pim van der Vaart
    Beau Zwanenburg
    Burak Koc

    JO12-2          3e klasse

     

    Trainer Frans Zeilmaker

     

    Mikolaj Bialeckie
    Nick Jochems
    Bartosz Molek
    Stan Schoemaker
    Dean Verschoor
    Alex de Vries
    Sem Wolthuis
    Noud Wubbolts
    Johan Rodriges Fuentes
    Thom Uijtendaal
    Darikson Goez